Nakvojimo vietos

Ruošiantis plaukti keletą dienų, reikėtų pasiplanuoti kur apsistosite nakvoti. Tam, kad pajusti tikrą žygio dvasią, reikėtų bent kartą gyvenime panakvoti palapinėse.  Turistavietės vietą galite pasirinkti patys arba mes jums pasiūlysime. Ruošiantis žygiui su nakvyne reikėtų pasirūpinti kokybiškesne palapine, kad užklūpus lietui, galėtumėte saugiai joje jaustis. Nepamirškite tokių smulkmenų, kaip degtukai, tualetinis popierius, apsiaustai nuo lietaus, geriamas vanduo ir pan.

Privati stovyklavietė "Valai".   Tai šalia Siesarties upės įkurta stovyklavietė puikiai tinka plaukiantiems dvi dienas. Yra lauko tualetas, pavėsinė, šašlykinė. Šalia yra vandens telkinys, įrengta tinklinio aikštelė,  krepšinio lenta. Įrengta automobilių stovėjimo aikštelė.

 

Privati stovyklavietė "Gražavardė". Stovyklavietės šeimininko tel. 8682 35830.

Ši, ant Šventosios upės kranto įkurta privati stovyklavietė, randasi keli kilometrai nuo Šventupės miestelio (važiuojant į Anykščių pusę). Yra pavesinė, kurioje telpa iki 20 žmonių. Esant pageidavimui, stovyklavietės  šeimininkas gali suorganizuoti mobilią pirtelę. Yra laužavietė, šašlykinė. Daug vietos palapinėms. Į stovyklavietę šeimininkas leidžia tik vieną grupę. Preliminarios kainos: stovyklavietė - nuo 30 Eur/para., mobili pirtelė - 75 Eur

Šventupės kempingas.

Šalia Šventosios upės įrengtas kempingas. Puikiai tinka nakvynei plaukiantiems baidarėmis.

http://www.sventupe.lt

 

Dažnai plaukiant baidarėmis, iš vakaro ar po plaukimo, švenčiami gimtadieniai, bernvakariai ir pan. Tokiems atvejams galima pasieškoti netoliese esančių kaimo turizmo sodybų. Sodybas reiktų pasiplanuoti iš anksto, nes vasarą dažnai savaitgaliais jos būna rezervuotos. Štai keletas jų:

 

1. Sigito Masiulionio kaimo turizmo sodyba, tel.: 869832959 http://www.ukmerge.lt/index.php/lt/31507/

Sodyba stovi netoli Šventosios upės (apie 130 m), šalia sodybos - užtvenktas Kirnės upelis, šalia tvenkinio - kaimiška pirtis. Sodybą supa jaunas pušynas, atokiau įrengta sportinių žaidimų aikštelė, teniso kortai, galima išsinuomoti dviračius. Sodyboje galima rengti pobūvius (apie 30 žmonių), mėgstantiems ramybę - pauogauti, pagrybauti.  Sodyba yra netoli Šventosios. Joje galima apsistoti tiek dieną prieš žygį, tiek po jo.  Ji puikiai tiks ir susiruošusiams į dviejų dienų žygį. 

2.  Kaimo sodyba "Juodasis namas", tel.:  868718172, http://www.countryside.lt/sodyba-juodasisnamas/

Ši sodyba puikiai tinka po maršruto Ukmergė -Vepriai.  Sodyba įsikūrusi tarp Šventosios upės ir Veprių ežero, pušyne, ramioje gražioje vietoje. Sodyba apima 13 ha plotą. Svečių namuose yra 7 dviviečiai miegamieji su visais šiuolaikiniais patogumais. Atskirame name įrengti 3 dviviečiai miegamieji, poilsio  kambarys su židiniu, virtuvėle ir vonios kambarys. Sodyboje yra šiuolaikiškai įrengta garinė pirtis. Tvenkinio saloje - Norvegiška lauko pirtis (karštas kubilas).

3. Kaimo sodyba "Laimės Šulinys", tel.: Mob. +370 694 16333    http://www.laimessulinys.lt.

Sodyba yra šalia ežero (5 metrai). Yra pirtis, dvi lauko pavėsinės, krepšinio aikštelė, futbolo aikštelė, tinklinio aikštelio, rusiško biliardo stalas.


4. Kavinė ir kaimo turizmo sodyba "Kurėnų užeiga" . Šalia ežero, greta kavinė.


http://www.visisavi.lt/katalogas/imone/150/kavine-ir-kaimo-turizmo-sodyba-kurenu-uzeiga

 5. Nerijaus Jarmalavičiaus kaimo sodyba Seveikių km, Ukmergės raj.  tel.: 867704462, http://www.seveikiupirtis.lt

 Sodyba nėra arti upių, bet nėra brangi. Puikiai tinkama atsipūsti po žygio.  Iki sodybos yra apie 10 km nuo Ukmergės. Sodyboje yra pobūvių salė, biliardo stalas, pirtis, kubilas. Sodyboje gali pernakvoti iki 30 žmonių.

6.  Kaimo turizmo sodyba "Duburiai", Vidiškių sen., Ukmergės raj.  tel.: 860102660,  http://www.atostogoskaime.lt/lt/sodyba/sodyba-duburiai .    Sodyba “Duburiai” įkurta vaizdingoje vietoje: Dūkstynos miško vidury, netoli Šventosios upės (iki upės per mišką yra 380 metrų). Sodyboje poilsiautojų apgyvendinimui skirti trys namai, kurie turi po vis kitokią pirtį, savo lauko kepsninę, bei yra skirtingų dydžių-taigi gali ilsėtis ir didelis būrys poilsiautojų, ir šeimos atskiruose nameliuose.

7. Sodyba "Prie Šventosios".  Tai prie Šventosios įsikūrusi sodyba, puikiai tinkanti atsipūsti po plaukimo Siesartimi ar Šventosios upėmis.  Šeimininkų telefonas 8606 05407, 8606 054 08,  http://www.priesventosios.lt  Sodyboje yra pirtis, kubilas, lauko baseinas.

8. Plaukiantiems Šventąja nuo Ukmergės iki Veprių patogu apsistoti sodyboje "Ąžuolų giria". 

https://www.facebook.com/sodyba.vienkiemisvestuvems/

9. Didelėms grupėms galima apsistoti prie Klepšių ežero netoli Žemaitkiemio esančioje sodyboje "Kaštonas".

https://www.facebook.com/Kliep%C5%A1i%C5%B3-kaimo-sodyba-Ka%C5%A1tonas-1747683322135314/

Adresas

Linų g. 105, Ukmergė
Lietuva

Darbo laikas

Sezono metu 24/7

Pasiteiravimui

El.paštas: ukmergesbaidares@gmail.com
Tel.: 8 677 19357, 8 618 21602, 8 676 48481